ЕРАЗМУС+ Инфо дани на универзитету Привредна Академија у Новом Саду

15. Октобар 2020 / 17:39    1301 Views

У понедељак 19.10.2020. у 11 h за студенте, а у 12 h за наставно и ненаставно особље у амфитеатру Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије из Београда, биће одржан Еразмус+ инфо дан. Уз поштовање свих епидемиолошких мера и препорука, догађај је отворен за студенте, наставно и ненаставно особље, али и све заинтересоване који желе да сазнају нешто више о Еразмус мобилности. Сходно организацији догађаја у складу са епидемиолошким препорукама, молимо све заинтересоване да се пријаве за догађај попуњавањем формулара у наставку текста најкасније до 17.10.2020. (субота) до 12 часова.

MEF fakultet - Erazmus+

За више информација можете да контактирате проф. др Татјану Драгичевић Радичевић, продекана за међународну сарадњу и Еразмус академског координатора Факултета на мејл: medjunarodna.saradnja@mef.edu.rs

Меморандум можете преузети са следеће адресе: