Гостујуће предавање: Увод у forex и његови бенефити

01. Новембар 2018 / 13:40    3394 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а позива студенте на гостујуће предавање Увод у Forex и његови бенефити, које ће се одржати у уторак, 6. новембра 2018. године у периоду 12:30 –13:40h на МЕФ факултету.

Forex predavanje

Успешни Forex trader – и, Рајко Вуковић и Марин Бегоња представиће вам шта је Forex, ко су учесници, шта се конкретно одвија у оквиру њега и на који начин можете бити учесник на том тржишту и имати могућност зараде новца.

Разговараћемо о начину трговања на Forexу, које алате је погодно користити, као и како изгледа олакшан рад путем STEP BY STEP система. Сазнаћемо како се постаје професионални трговац – trader, колико се може зарадити на тржишту и како се може само уз помоћ мобилних телефона трговати на валутном тржишту.

Очекујемо вас.