Одржано гостујуће предавање Ранка Станојевића / Извештај

07. Децембар 2020 / 16:24    1657 Views

У октобру месецу 2020. године у организацији Центра за каријерно вођење на МЕФ факултету одржано је гостујуће предавање „Фалсификати“. Студентима МЕФ-а историјат фалсификовања новчаница, упознавање са заштитиним елементима нованица динара, еура и долара као и информације о превентивним активностима и пожељном понашању при куповини стране валуте представио је Ранко Станојевић, виши стручни сарадник за изложбе и едукацију у Одељењу за комуникације Народне банке Србије.

MEF fakultet - Одржано гостујуће предавање Ранка Станојевића

Више о самој радионици можете погледати путем следећег линкаЦентар за каријерно вођење МЕФ-а захваљује предавачу Ранку Станојевићу на издвојеном времену и подељеном професионалним искуством у циљу презентовања реалних изазова и успешних решења студентима.