Гостујуће предавање Владимира из компаније Microsoft / Најава

01. Март 2021 / 15:38    1947 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у сарадњи са Студентским парламентом и пројектом „IT Corner“, организује друго по реду гостујуће предавање које ће се одржати 26. марта са почетком у 11 часова, преко апликације Zoom.

MEF fakultet - Гостујуће предавање Владимира

Предавање ће држати Владимир Весић, који тренутно ради на позицији Software Engineer 2 у компанији MicrosoftВладимир Весић завршио је Електротехнички факултет, смер софтверски инжењеринг. Током студија био је студент асистент на факултету на четири предмета. Након завршених студија своју каријеру започеo је на позицији Intern у Microsoft Development Centar Serbia (SQL Team). Сада је већ четири године запослен као софтверски инжењер исте компаније у Office Media Group/Media Understanding Team. Повремено је предавач у Петници на Петница Summer Institute of Machine Learning (2019, 2020), у више наврата презентер на конференцији “Data Science Conference Europe 2020” и “We are the future of IT 2019” где је изабран за најбољег предавача конференције од стране учесника. Пријаву можете извршити путем линка: https://forms.gle/ZeuMbC5GaCz3uUeu5. Видимо се!