Хуманитарни турнир „Остани херој и после игре“ / Најава

01. Децембар 2020 / 22:21    1160 Views

Студентски парламент МЕФ факултета вас позива да се прикључите хуманитарној акцији – турнир у игрици League of Legends која сe oрганизује 06.12.2020. године. Цена учешћа на турниру износи 1000 динара по тиму, односно 200 динара по члану тима. Game mode je 5v5 Summoners Rift (Tournament draft). Турнир ће бити одржан преко платформе Challengermode.

MEF fakultet - Остани херој и после игре

Идеја Хуманитарног тима МЕФ факултета је била да online хуманитарним турниром скупимо новац и да сав приход искористимо за прављење новогодишњих пакетића. За тачан термин одржавања турнира бићете додатно обавештени преко WhatsApp друштвене апликације. Можете се пријавити путем линка: https://forms.gle/GtWDN82BT6BNFvBPA. Сваког радног дана можете уплатити новчана средства за котизацију у просторији Студентског парламента, у термину од 10-15 часова. Буди и ти део екипе која брине о малишанима. Измамимо осмех!