Хуманитарна акција - Деца за децу / Извештај

27. Новембар 2020 / 16:34    845 Views

У духу празничног даривања, Хуманитарни тим МЕФ факултета у организацији Студентског парламента, спровели су акцију прикупљања гардеробе која је ишла деци у „Центру за интергацију младих“. Акција је трајала у периоду од 23.11. до 27.11. 2020. године. Било нам је драго да смо део ове организације, да смо могли да измамимо осмехе деце и запослених, као и да им барем мало улепшамо ове тмурне дане.

MEF fakultet - Хуманитарна акција - Деца за децу

Студенти МЕФ факултета су се одазвали овој акцији, скупивши више од двадесет џакова гардеробе. Тим поводом добили смо захвалницу на име МЕФ факултета, за подршку коју пружамо деци укљученој у живот и/или рад на улици и разумевању значаја који та подршка има за њих. Ово је само један у низу пројеката који Хуманитарни тим МЕФ факултета спроводи. Надамо се да ћемо и даље помагати, веселити најмлађе, као и будити свест о овоме. Студентски парламент се захваљује свим студентима који су улепшали празничну атмосферу и помогли угроженој деци. Наше мало је некоме много!