MEF NOVOSTI

Гостујућа радионица

19.10.2022. 20:22 | 740

<i><strong>Из угла туристичког водича - tips & tricks најава</strong></i>

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета у сарадњи са студентским парламентом организује радионицу на тему „ Из угла туристичког водича - tips & tricks “која ће се одржати у среду, 26. Oktobra у 14:30 часова у амфитеатру и путем Zoom апликације.

Линк за присуство путем Zoom апликације:

Маја Роган је лиценцирани локални водич за Београд, почела је претежно да ради са страним гостима у Србији. О искуству туристичког водича с гостима из целог света почела је да пише есеје и објављује на својој ФБ страници.

Своје туристичке кратке приче публикује у ТУ магазину и повремено Туристичком свету.

На радионици ћемо имати прилику да чујемо како изгледају ствари у пракси и Маја Роган ће нам указати на одређене приоритете када је у питању туристичко путовање као што су: