Конкурс за посао Volvo / Обавештење

17. Март 2021 / 10:33    1424 Views

Центaр за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије вас обавештава да је компанија „Volvо“ расписала конкурс за запослење на позицији продајног саветника. Рок за пријаву: 20.03.2021. Линк за предају пријава.

MEF fakultet - Volvo

Продајни саветник (м/ж) - Београд

Volvo се сматра за један од најпожељнијих послодаваца на свету, веома успешна компанија на глобалном нивоу, која помаже запосленима у развоју њихове каријере. Бренд Volvo, који свет мења иновацијама још од 1927. године, један је од шведских заштитних знакова и на аутомобилском пољу, као синоним за сигурност, поузданост, квалитет и бригу о људима. Service Маxx Auto д.о.о. је дистрибутер престижних Volvo возила за целу Србију. Ако знате језик продаје врхунских возила, придружите им се као - Продајни саветник.

Зашто бисте требали да се запослите код њих?

• нуде Вам изврсну прилику за професионални раст,
  • пружају Вам врхунско ново знање и искуство,
  • омогућавају Вам да радите у уиграном тиму и опуштеној атмосфери,
  • нуде подстицајне награде на темељу Вашег успеха,
  • запошљавају Вас на неодређено време са пробним радом.

Од Вас желе да:

• будете организовани, комуникативни и поседујете велику страст према продаји,
  • радујете се раду у тиму и са клијентима,
  • имате жељу за новим знањем,
  • имате минимум годину дана радног искуства у продаји,
  • имате минимално средња стручна спрема,
  • познајете банкарске производе и услуге,
  • поседујете возачку дозволу Б категорије - активан возач,
  • имате одлично знање енгласког језика у говору и писму,
  • поседујете професионалност у опхођењу с клијентима.

Нуде вам:

• динамичан посао у успешном колективу,
  • могућност раста и напредовања као и стицање нових знања,
  • стимулативну зараду.

Уколико желите да постанете њихов нови запослени и да заједно креирате нову причу о успеху, ако је Ваш одговор да, пошаљите им пријаву са биографијом до 20.03.2020. Пријаве ће бити размотрене у потпуној дискрецији, а контактираћемо исклучиво кандидате чији профили одговарају захтевима радног места.

Сходно Закону о заштити личних података, пријавом на овај оглас дајете сагласност да се Ваши лични подаци, као и сви подаци које ће Service Маxx Auto д.о.о. прикупити за време трајања селекцијског поступка, могу обрађивати, користити и размењивати унутар наше компаније у сврху спровођења овог поступка запошљавања, као и свих будућих поступака запошљавања у складу са пословним потребама Service Маxx Auto д.о.о. компаније. Ваши лични подаци биће архивирани до годину дана од датума пријема вашег захтева за упражњено радно место.