Конкурc за праксу Atos IT Solutions and Services / Обавештење

27. Март 2021 / 16:20    937 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија “Atos IT Solutions and Services д.о.о. Београд” расписала конкурс за обављање стручне праксе у области IT-а - SAP консултант за обрачун плата и људске ресурсе. Рок за пријаву је: 15. 04. 2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Atos

Atos је глобални лидер у области дигиталне трансформације са око 105.000 запослених и годишњим приходом од 11 милијарди €. Европски је број један у области Cybersecurity, Cloud and High Performance Computing и као такав нуди прилагођена end-to-end решења за све индустрије у 71 земљи. Atos се као пионир у услугама и производима за декарбонизацију залаже за сигуран и декарбонизован digital за своје клијенте. Послује под именима Atos i Atos|Sintel и рангиран је на CAC40 индексу париске берзе. Мисија Atosa је да помогне у дизајнирању будућности информационе сфере. Својом експертизом и услугама подржава развој знања, едукације и истраживања и кроз мултикултурални приступ доприноси развоју научног и технолошког достигнућа. Широм света, Atos својим клијентима, запосленима и заједници омогућава да живе, раде и развијају се у одрживом и сигурном информационом окружењу.

SAP консултант за обрачун плата и људске ресурсе (пракса)

• Учешће у имплементацијама информационих система за обрачун плата и људске ресурсе у великим компанијама уз коришћење најмодерније технологије;
  • Прилагођавање једног од најпрестижнијих и најперспективнијих стандардних система за управљање компанијама – SAP – за територију Србије;
  • Анализирање потреба клијената у погледу пословних процеса и примена најбоље праксе коју је SAP применио у највећим светским компанијама;
  • Креирање концептуалног дизајна система и спецификација развоја softvera;
  • Заједнички рад са најбољим SAP консултантима у региону.

Шта је потребно да бих се пријавио/ла? Потребно је:

• да си студент који завршава или је већ завршио студије на ЕТФ-у, ФОН-у, ПМФ-у или неком сродном факултету;
  • да поседујеш напредно знање рада на рачунару;
  • да волиш рад у тиму;
  • да имаш изврсне комуникационе способности;
  • да одлично говориш енглески језик;
  • да познајеш принципе програмирања

Кад пракса почиње и колико траје?

Програм плаћене праксе почиње 01.05.2021. године, а предвиђена дужина трајања праксе је 6 до 12 месеци. Након завршетка праксе, најбоље очекује понуда за запослење.

На којим локацијама се обавља пракса?

Београд. Уколико си заинтересован за ову позицију, проследи нам своју биографију и придружи се нашем тиму!