Конкурс за праксу Click Media / Обавештење

24. Децембар 2020 / 22:43    1695 Views

Дигитал маркетинг агенција Click Media позива све студенте МЕФ ФАКУЛТЕТА да се пријаве за праксу.

Компанија: Click Media

Позиција: Интернет маркетинг асистент/copywriter

Трајање: 3 месеца

MEF fakultet - Click Media

Будући практикант учествоваће у осмишљавању визуала за наступ брендова на друштвеним мрежама кроз писање радних задатака према графичком дизајнеру и дизајнеру анимација. Активно ће давати своје сугестије када је у питању писање текстуалног садржаја Интернет презентације клијената, блог текстова, објава на друштвеним мрежама и неwслеттера. Дневни задаци базираће се и на комуникацији са програмером, графичким дизајнером, дизајнером анимација на пројектима брзих рокова за креирање садржаја и пројеката креирања Интернет презентација.

Пријаву послати на office@clickmedia.rs уз CV и мотивационо писмо заједно са линковима друштвених мрежа.

Наслов мејла: МЕФ, Click Media, Пракса.

Рок за пријаву: 6. јануар.