Конкурс за праксу Direct Media United Solutions / Обавештење

20. Јануар 2021 / 15:03    1470 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије обавештава студенте да је компанија „Direct Media United Solutions“ расписала конкурс за праксу са могућности запослења у области медији и комуникације, маркетинг и PR. Рок за пријаву: 31. 01. 2021.

MEF fakultet - Конкурс за праксу Direct Media United Solutions

Ми смо водећи медијски систем у региону Југоисточне Европе. Са разлогом. Разлог су људи. Наш систем чине страствени, посвећени професионалци који постављају стандарде струке. Они су наш понос! Пре свега су добри људи, а потом и врхунски експерти. Стручњаци који се свакога дана труде да буду бољи него јуче. Са жељом да обучимо дипломце за рад у нашој струци, расписујемо конкурз за праксу на позицији: Media Planning Assistant

Програм праксе обухвата:

• Стручно усавршавање у трајању од 3 до 6 месеци
  • Обуку и упознавање са кључним принципима медијског планирања
  • Савладавање техничких вештина и апликација које се користе при медијском планирању
  • Активан рад и учешће у агенцијским пројектима
  • Индивидуални развој и подучавање од стране ментора са вишегодишњим искуством
  • Каријерно саветовање и могућност запослења за најбоље

Ако можеш да се похвалиш:

• Вештим баратањем бројкама и коришћењем еxцела
  • Брзим учењем и савладавањем новог градива
  • Аналитичношћу, одговорношћу и истрајношћу
  • Знањем енглеском језика
  • Познавањем MS Office пакета

Ако те привлачи:

• Рад са табелама и графиконима
  • Приступ великом броју ексклузивних информација о медијском тржишту
  • Упознатост са актуелностима маркетинг и рекламне индустрије
  • Окружење где се знање цени, дели и унапређује
  • Средина која је People First & Family Friendly

Очекујемо твој CV на адреси HRoffice@directmedia.rs, до 31.01.2021. са навођењем да конкуришете за праксу на позицији Media Planning Assistant. Контактираћемо само кандидате који уђу у ужи круг. Пријављивањем на конкурс, дајете сагласност да се Ваши лични подаци користе у сврху регрутације иселекције за наведено радно место. Сви подаци биће поверљиви и неће бити доступни трећим лицима. Срећно!