Конкурс за праксу Initiative / Обавештење

16. Април 2021 / 22:33    1673 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија „Initiative“, расписала конкурс за обављање стручне праксе у области media planner-a. Рок за пријаву је: 22.4.2021.

MEF fakultet - Initiative

Ко су они и шта раде?

Они су глобална агенција за комуникације, која постоји са циљем да помогне расту њихових клијената кроз културу. Баве се медијским планирањем и закупом свих врста медија, као и стратегијом и оптимизацијом буџета њихових клијената.

Њихова мисија?

Раст брендова кроз културулошку релевантност и новост!

Шта ћеш да радиш код њих?!

Имаћеш прилику да прођеш кроз све области рада медијске агенције и медиа планера са циљем бољег разумевања посла и свеобухватности свих ствари којима се медијска агенција бави. Фокус: Израда и праћење TV планова, OOH (Out-of-home advertising), Radio и Print планова. Упознаћеш се са процедурама које су специфичне за рад са клијентима. У сарадњи са колегама из тима, добићеш сва знања која могу да ти понуде и одговориће ти на сва питања која имаш. Током праксе ћеш имати ментора који ће да прати твој напредак и који ће ти својим саветима помоћи да оствариш најбоље могуће резултате!

• Уколико си на завршној години или си завршио/ла Економију, ФОН, Сингидунум, МЕФ или неки сродни факултет
  • Или се проналазиш у бројевима и логичком размишљању, интересују те менаџмент, маркетинг, финансије, природне науке

Онда је ово права прилика за тебе! Придружи се њиховом тиму који негује различитости и започни развој своје каријере!

• Трајање праксе: 3 месеца (уз могући продужетак праксе или радног односа)
  • Радно време: Full-time пракса је неплаћена.

Пошаљи им свој CV на hr@ifgrupa.com до 22.4.2021. и у subject мејла напиши „Initiative media planner praksa“.