Конкурc за праксу Into d.o.o. / Обавештење

23. Фебруар 2021 / 22:39    1497 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија “ Into d.o.o.” расписала конкурс за обављање стручне праксе са могућности запослења, из области информационих технологија. Рок за пријаву је: 27. 02. 2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Конкурc за праксу Into d.o.o.

Junior System Administrator (Пракса + запослење, Београд)

Постани део тима у IT компанији која пружа комплетан IТ support неким од водећих српских компанија. Уколико сте љубазни, отворени, позитивни и насмејани и уколико желите да научите нове ствари, упознате нове људе и стекнете нове вештине онда се придружите тиму компаније INTO. Ми тражимо особе отворене за стицање новог знања, оријентисане ка клијентима и пружању квалитетне услуге. Због ширења обима пословања тражимо квалитетну и амбициозну особу која размишља као ми, са сличним системом вредности, која ће пратити нашу визију и бити вредан део нашег тима.

Компанија INTO постоји на нашем тржишту већ 6 година и бави се комплетном услугом подршке од пројектовања, постављања и изградње инфраструктуре, техничке и корисничке подршке, набавке компјутерске опреме и материјала, праћења квалитета па све до извођења индивидуалних пројеката. Ми сарађујемо са реномираним клијентима из области рачуноводства и пореског саветовања, адвокатуре, грађевинарства, медицине, продаје робе широке потрошње,...

Улога Junior System Administrator:

Код нас је корисник увек у фокусу. Ваша главна одговорност је да разумете корисникову потребу и пружите квалитетну подршку. Ту сте да помогнете да све протекне глатко и без тешкоћа на обострано задовољство. За разлику од других компанија, у компанији Into d.о.о. нисмо посебно заинтересовани за формално образовање. Пре свега су нам најважнији поузданост, пожртвованост, способност добре комуникације, жеља да обавимо одличан посао.

Шта нудимо (осим могућности за зараду):

• Плаћену тромесечну стручну праксу са могућношћу запослења
  • Могућност запослења након успешно завршене праксе и редовну плату
  • Онбоардинг и подршку у решавању нових задатака од самог почетка
  • Константан тренинг и развој а све у циљу да допринесете квалитету услуге коју пружамо клијентима и допринесете личном развоју
  • Full time позицију и компетитивну плату
  • Пријатно радно окружење, добру атмосферу и рад у тиму
  • Фиксно радно време са слободним викендом (40 сати недељно)

Одговорности Junior System Administrator:

• Отклањање кварова и застоја у раду система
  • Обављање административних послова са корисницима
  • Пружање савета корисницима
  • Стално прикупљање информација и истраживање могућности нових решења
  • Процењивање потреба и понуђених могућности везаних за развој система

Вештине и особине које би требало да има Junior System Administrator:

• Способност логичког размишљања
  • Смисао за решавање техничких проблема
  • Стрпљивост у комуникацији са корисницима
  • Способност да препознају и прихвате потребе корисника
  • Способност објашњавања појмова и поступака на једноставан начин
  • Склоност ка сталном усавршавању и учењу

Ми тражимо:

• Минимум средњу стручну спрему. Пожељно виша или висока стручна спрема неког од смерова
  • Одлично познавање рада на рачунару
  • Познавање мрежне администрације
  • (Пожељно) Искуство у WMware
  • (Пожељно) Искуство у раду са Active Directory
  • (Пожељно) Искуство у администрирању Windows сервера
  • (Пожељно) Искуство у основној администрацији MS SQL Сервера
  • Добре комуникационе и организационе вештине
  • Могућност прилагођавања и брзог усвајања и имплементације
  • Амбициозност и жељу за стицањем нових знања

Пошаљи нам свој CV и мотивационо писмо.