Конкурc за праксу Лого д.о.о. / Обавештење

27. Март 2021 / 16:08    786 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија “Лого д.о.о.” расписала конкурс за обављање стручне праксе. Рок за пријаву је: 01.04.2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Logo

Лого је систем-интеграторска компанија са тридесетогодишњом традицијом пружања услуга великом броју клијената. Лого пружа комплетну услугу консалтинга, пројектовања, извођења, програмирања и пуштања у рад свих система слабе и јаке струје који се могу наћи у савременим објектима високоградње, као и услугу одржавања и сервисирања инсталираних система. Дуги низ година компанија бележи континуиран раст и тренутно броји више од 180 запослених. Лого је у претходним годинама реализовао неке од инжењерски најзахтевнијих пројеката у региону. Циљ нам је да у будућности појачамо наше присуство и изван граница Србије. Како бисмо то и остварили, појачавамо наш тим. Спремни смо да са Вама поделимо своје знање и искуство и да уз вашу посвећеност и енергију остваримо заједничке циљеве.

Систем инжењер (Junior) - практикант, Београд

• Рад и усавршавање на пројектима у домену мрежне и СКС инфраструктуре
  • Имплементација и одржавање инфраструктурних IT система (активна мрежна опрема,WiFi...)
  • Надзор и одржавање система у продукцији, решавање проблема
  • Документовање система над којима се врши надгледање, администрација и постављање
  • Комуникација са одговорним учесницима у пројектима

Потребне квалификације:

• VI (пожељно VII) степен стручне спреме (техничког смера)
  • Основно познавање мрежних технологија
  • Одговорност, мотивисаност, склоност тимском раду, комуникативност
  • Возачка дозвола B категорије
  • Знање енглеског језика

Постаните део нашег тима! CV слати електронски.