Конкурс за праксу McCANN / Обавештење

16. Април 2021 / 22:52    1617 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија „McCANN“, расписала конкурс за обављање стручне праксе у области Copywriter trainee-a. Рок за пријаву је: 23.4.2021.

MEF fakultet - McCANN

Ко су они и шта раде?

Они су McCANN и помажу брендовима да пронадју смислено место у животима људи (а и праве рекламе).

Шта ћеш да радиш код њих?!

Размишљаћеш, писаћеш, осмишљаваћеш... рекламне текстове, слогане и поруке, сценарија за рекламе, идеје за рекламне кампање. Научићеш да разумеш и одушевиш клијенте, да правиш презентације, да своју идеју провучеш кроз различите канале комуникације, да радиш самостално, али и у тиму. Осетићеш можда како је када креативност помера границе!

• Трајање праксе: 3 месеца
  • Пракса је неплаћена.

Испољи своју креативност и осети McCann енергију, пошаљи нам свој CV на hr@ifgrupa.com дo 23.4.2021. и у subject мејла напиши „McCann copywriter praksa“.