Конкурс за праксу Микроелектроника / Обавештење

11. Март 2021 / 07:37    1160 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија “Микроелектроника” расписала конкурс за обављање стручне праксе у продајном сектору. Рок за пријаву је: 20. 03. 2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Микроелектроника

Пракса у продајном сектору (Београд):

Да ли сте и Ви заљубљеник у embedded технологију и желите да међу првима сазнате шта је актуелно у embedded свету и који су најновији производи? Замислите још да имате прилику да будете први које ће те најновије производе моћи да видите, тестирате и презентујете другима. Ако је одговор на питање из прве реченице да, а прилика из друге баш оно о чему маштате онда је улога практиканта у Sales department- у Микроелектронике баш за Вас. Комбинујте своје техничко знање са продајним и маркетиншким вештинама како бисте помогли нашим клијентима да реше њихове изазове и развију иновативна решења. Менаџери продаје у Микроелектроници раде директно са клијентима са циљем да производи Микроелектронике буду заступљени широм света како међу хобистима и инжењерима тако и у образовним институцијама као део наставе кроз који ученици могу савладати основе електронике на једноставан и забаван начин.

Шта Вам нудимо

• Прилику да стекнете практично искуство у нашој компанији уз потврду о истој.
  • Да осетите како је бити у улози менаџера продаје и са којим све изазовима се менаџери продаје срећу.
  • Да будете део занимљивих пројеката и да кроз рад на тим пројектима и са клијентима унапредите своје познавање електронике и embedded технологије.
  • Да научите на који начин најбоље да испрезентујете рад инжењера.

Пожељно је да

• сте способни да своје техничко знање искористите за препознавање потреба клијената и креирање најбоље понуде
  • демонстрирате јаке аналитичке способности и вештине решавања проблема
  • успешно комуницирате и преговарате са клијентима