MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „Студентска пракса у Центру за подршку купцима“ IKEA / Београд / ОБАВЕШТЕЊЕ

16.10.2024. 17:36 | 34

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „Студентска пракса у Центру за подршку купцима“<i> IKEA </i>/ Београд / ОБАВЕШТЕЊЕ

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду вас обавештава да је IKEA, расписала конкурс за плаћену праксу у Центру за подршку купцима.

Рок за пријаву: 22.10.2024.

Линк за пријаву:

О компанији:

Студентска пракса у Центру за подршку купцима

Зашто ћеш нам се допасти

Наша IKEA култура изграђена је на ентузијазму, заједништву и спремности на акцију. Ми смо оптимисти који непрестано траже нове и боље начине за пословањем. Верујемо да ћеш и ти, попут нас, напредовати окружен/а невероватним људима с истом мисијом у компанији IKEA. Људима који су скромни, спремни помоћи и у потпуности предани стварању будућности малопродаје намештаја и бољег живота за већину људи, с купцем у средишту свега што раде.

За нас је важно да се осећаш поштовано, препознато и укључено. Студенти код нас имају приступ разним погодностима:

Дан у твом животу с нама

Наш тим у компанији IKEA

Кад постанеш део нашег тима, осигураћемо ти едукације и подршку у послу. Твој лични развој на послу нам је битан, па ћеш имати прилику да стекнеш и додатно развијеш комуникацијске вештине, да научиш пуно о нашим производима и услугама.

Препознајемо и ценимо доброг запосленог, те су ти отворене и могућности за наставак каријере унутар компаније.