Конкурс за праксу Beosport / Обавештење

16. Април 2021 / 12:41    757 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, обавештава студенте да је компанија “Beosport ” расписала конкурс за обављање стручне праксе у области Робног и финансијског књиговодства. Рок за пријаву је: 13.05.2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Beosport

Привредно друштво „BEO - SPORT SYSTEM“ д.o.o. (www.beosport.com) из Београда више од 20 година се бави увозом, велепродајом и малопродајом спортске опреме, lifestyle и fashion обуће и одеће реномираних светских брендова (Pepe Jeans, G-Star, Superdry, Nine West, Bench, O`Neill, Quiksilver, DC, Burton, Salomon, The North Face...) и у тој области смо једна од водећих компанија у земљи. Имамо преко 30 малопродајних објеката и клијенте широм Србије, Црне Горе, Хрватске, Словачке, БиХ и Македоније. Тренутно имамо преко 200 запослених.

Критеријуми за пријаву:

• Добре организационе способности
  • Познавање рада на рачунару, MS Office програм
  • Способност рада у тиму
  • Комуникативност

Опис посла:

• Припрема налога магацину
  • Израда извештаја и анализа продаје
  • Обрачун PDV- а и израда пореских пријава
  • Књиговодствено евидентирање пословних промена
  • Припрема финансијских извештаја

Ако немате радно искуство, а желите да га стекнете, уколико сте креативни и спремни за ангажовање и даље унапређивање ваших знања и вештина, доставите вашу биографију на e-mail praksa.knjigovodja@beosport.com. Нудимо Вам учење и напредовање, рад у успешном и позитивном окружењу, а за неке од кандидата и шансу да наставе да раде у нашем колективу.