ProCredit Bank и МЕФ факултет / Сарадња

22. Јул 2019 / 14:22    1616 Views

ProCredit Grupa - одговорне и развојно оријентисане банке за мала и средња предузећа чине банке и финансијске институције које пружају банкарске услуге у земљама у развоју и економијама у транзицији у источној Европи, Латинској Америци, као и у Немачкој. Прве ProCredit banke основане су пре више од једне деценије и данас представљају једног од водећих пружалаца банкарских услуга за малу привреду у већини земаља у којима послују.

МЕФ факултет - ProCredit Bank и МЕФ факултет

Према развојној усмерености, ProCredit banka јесте комерцијална банка која пружа комплетну услугу највишег квалитета малим и средњим предузећима и становништву који планирају да штеде и окренути су електронским каналима у раду са банком. Са задовољством вас обавештавамо да је ProCredit banka постала нов партнер МЕФ факултета а сарадња је утемељена на заједничком циљу – синергија привредних и академских институција ради образовања висококомпетентних професионалаца и ефективног одрживог развоја пословног окружења. Центар за каријерно вођење МЕФ факултета студенте ће благовремено обавештавати о обукама, гостујућим предавањима, праксама и осталим активностима у оквиру постигнуте сарадње.