Сјајна прилика за студенте Примењених информационих технологија

04. Октобар 2018 / 17:27    2041 Views

МЕФ факултет обавештава студенте Примењених информационих технологија на свим годинама студија о изузетној могућности у оквиру сарадње Факултета за бизнис и информатику Ранепа (Русија) и Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије – МЕФ (Србија).

Ranepa razmena 2018

У оквиру размене студената, студенти из Србије имаће прилику да похађају часове информатике, математике и руског језика, као и да учествују у пројектима као мешовити тимови (руски и српски студенти). Полазак из Београда је 10. новембра 2018. године а боравак траје 9 дана.

Понуда обухвата:

• посета Москви (факултативни излети),
  • смештај у кампусу,
  • оброци,
  • програм разгледања.

Понуда не обухвата:

• трошкови авионског превоза,
  • индивидуални трошкови путника.

Услови за пријаву:

• знање енглеског или руског језика,
  • озбиљност и одговорност студената.

Начин пријаве:

Послати ИМЕ И ПРЕЗИМЕ, ГОДИНУ СТУДИЈА на permanentnoobrazovanje@mef.edu.rs Рок за пријаве је 15. октобар 2018. године до 22:00 часа.

Сви пријављени кандидати добиће више информација на састанку који ће се одржати у уторак, 16. октобра 2018. године у 9:30 часова у Сали за састанке на МЕФ факултету.