IT Corner едукација са Милошем Ненадовићем из Мој Е-рачун / Обавештење

16. Април 2021 / 23:18    903 Views

Студентски парламент Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у сарадњи са пројектом „IT Corner“, организује треће по реду гостујуће предавање које ће се одржати 23. aприла, са почетком у 17:30 часова, преко апликације Zoom.

MEF fakultet - IT Corner

Предавање ће држати Милош Ненадовић, који тренутно ради на позицији IT Consultant-а у компанији „Мој Е-рачун“. Његов LinkeIn профил: http://linkedin.com/in/milos-nenadovic-29029519b. Милош је апсолвент на Академији струковних студија у Шапцу, одсек за Информационе технологије. Био је заинтересован за IT још у основној школи, па је након ње уписао и завршио информатички смер у Шабачкој гимназији. Док је студирао стицао је радно искуство на Малти, а касније и у САД-у. Прво искуство у струци је стекао на пракси у компанији “Галеб”, на позицији Software Developer, на завршној години студија. Упоредо са студијама је самостално учио о разним технологијама везаним за програмирање – област IT-a. Пријаву можете извршити путем линка. Видимо се!