MEF NOVOSTI

Најава гостујуће радионице

09.03.2022. 17:17 | 1059

„Креатива у адвертајзингу“

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета у сарадњи са студентским парламентом организује радионицу Марка Динић на тему „Креатива у адвертајзингу“ која ће се одржати у среду, 23. марта у 17 часова преко Zoom апликације.

Марко је сценариста и copywriter, запослен је у агенцији Publicis где осмишљава рекламе и кампање за домаће и стране клијенте. Publicis је београдска адвертајзинг агенција и део је глобалне Publicis Groupe. Марко је одувек волео да пише, да се игра речима и креативом и успео је да то претвори у посао који му плаћа рачуне. Креирао је кампање за бројне клијенте међу којима су OTP banka, Air Serbia, Mercator, Heineken, Jameson, Tehnomanija и Airport City.

Током радионице објасниће нам процес креативе у адвертајзингу, како се рађају идеје и како се креирају концепти из којих произилазе слогани, визуали и TV спотови Линк за пријаву