НЛП радионица на МЕФ-у

15. Јун 2017 / 15:26    3474 Views

У среду, 14. јуна 2017. године на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије студенти су имали прилику да по први пут присуствују НЛП радионици и да се упознају с концептом НЕУРО-ЛИНГВИСТИЧКОГ ПРОГРАМИРАЊА.

Радионицу је водио сертификовани предавач Срђан Ђоковић, а програм се састојао из следећих етапа: представљање, стубови НЛП-а, циљеви, Херојево путовање.

У складу с концептом наставе који спроводи МЕФ факултет и овај вид ваннаставне едукације био је усмерен на рад у малој групи студената, уз интерактиван приступ. Свакако, студенти су имали прилику да дефинишу личне каријерне и уопште животне циљеве и да науче технике и методе којим ће их успешно остварити.

Услед пријатних утисака студената поводом радионице, МЕФ факултет радо ће опет организовати овакав вид догађаја, као и до сада.

NLP Radionica NLP Radionica NLP Radionica