Хуманитарна акција / Извештај

15. Јануар 2020 / 19:21    1994 Views

У духу празничног даривања , студенти МЕФ-а у организацији Студентског парламента спровели су хуманитарну акцију прикупљања слаткиша и средстава за хигијену како би обрадовали најмлађе у дому за незбринуту децу ,,Јован Јовновић Змај“. Акција је трајала у периоду од 7.12. до 23.12.2019. године.

MEF fakultet - Хуманитарна акција

Осим пакетића, студенти МЕФ-а су продавали новогодишње честитке које су направљене од стране деце које су чланови Градске организације глувонемих Београд. Сав приход од честитки ишао је управо тој организацији. Акција је трајала у периоду од 20.12. до 26.12.2019. године. Студентски парламент захваљује свим студентима који су улепшали празничну атмосферу и помогли угроженој деци. Наше мало је некоме много!