Обогаћена МЕФ Библиотека

09. Март 2018 / 14:53    1813 Views

Секретаријат за заштиту животне средине града Београда и Скупштина града Београда у петак, 9. марта 2018. године употпунили су Библиотеку Факултета стручном литературом у области екологије и одрживог развоја.

У пријатном разговору представника институција председника Скупштине Града, Николе Никодијевића и председника Савета Факултета, проф. др Миодрага Брзаковића, као и представника Секретаријата за заштиту животне средине града Београда и студената МЕФ-а предочен је значај образовања младих у духу одрживог развоја и одговорности привреде према животној средини.

MEF Fakultet - Obogacena MEF biblioteka

МЕФ факултет захваљује поменутим институцијама на указаној пажњи.