Едукација MEF online / Најава

02. Април 2021 / 20:18    1545 Views

Студентски парламент МЕФ факултета обавештава своје студенте да ће се online едукације „MEF ONLINE“ организовати у суботу, 03.04. са почетком у 15h. Овог пута, угостићемо Даницу Ристић, која ће нам причати на тему личног развоја!

MEF fakultet - MEF online

Даница је заљубљеник у HR и лични развој. Ради као HR менаџерка у IT сектору, сарађује са HR world организацијом на развоју људских ресурса у Србији и пише о свим овим темама - за компаније, блогове и за свој Instagram профил. Усмерена је највише ка младим људима, заинтересованим да започну и унапреде своје каријере. Верује да су људи и односи међу њима основа сваког доброг бизниса. Пријаву можете извршити путем линка: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsbApGGjPPRITGoY-RkN6pdCGEcEORlq2qJn3U4hqhKJqgjw/viewform?usp=sf_link. Едукације ће се преносити преко ZOOM апликације. Сва накнадна обавештења везана за едукацију добићете путем WhatsApp друштвене мреже. Очекујемо Вас!