Open day за бруцоше 2019/2020 / Извештај

10. Октобар 2019 / 10:18    1891 Views

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије поносно је представио прве кораке студентског живота на факултету новим бруцошима кроз пројекат центра за каријерно вођење – Open Day за бруцоше 2019/2020.

МЕФ факултет - Open day за бруцоше 2019/2020

Упознавање са факултетским системима, интернет платформом Мооdle, оријентација кроз студијске програме и предмете као и многа друга студентска питања била су представљена кроз прву фазу овог пројекта, у среду 02. октобра 2019. године од стране носиоца пројекта, студента Марије Стојановић и других чланова ЦКВ тима. Тада су сви заинтресовани имали прилике да добију информацију о значају студентског сервиса, о отварању корисничких налога, упутства о коришћењу истих итд.

Завршна фаза пројекта је била данас, 09. октобра 2019. године где су реч имали Нађа Петровић, председник студентског парламента и многи други студенти који су представљали различите секторе и секције МЕФ факултета. Отворени дан за бруцоше је био изузетно посећен, дружили смо се и заједно пролазили будуће кораке неопходне за даље напредовање у предстојећим студијама.