MEF NOVOSTI

Најава гостујуће радионице

20.11.2022. 22:01 | 1101

Партнерски односи – питајте терапеута

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета у сарадњи са студентским парламентом организује радионицу психотерапеута Стојана Мишића на тему „Партнерски односи – питајте терапеута“ које ће се одржати у среду, 23. новембра у 15 часова у просторијама факултета.

Стојан Мишић је оснивач Центра за едукацију и психотерапију Мишић. Радио је као психотерапеут у Центру за психолошку анализу снова Имаго, НВО ГРиГ, као и многим школским установама. Своје формално образовање стекао је на Институту за Гешталт терапију и Дефектолошком факултету.

У свом психотерапијском раду специјализован је за партнерске односе и сексуалне дисфункције. Своју професионалну каријеру почиње као психолошки саветник у предшколским установама.

Након тога отвара приватну праксу и наставља сарадњу са бројним невладиним организацијама. Члан је Српског удружења за Гешталт психотерапију.

Због природе саме радионице број учесника је ограничен на 15 места.

Пожурите и обезбедите себи место!

Пријаву можете извршити путем линка: