MEF NOVOSTI

Конкурc за праксу Jesi li ti za Nelt IT? / Обавештење

05.11.2021. 00:04 | 1156

<strong>Конкурc за праксу <em>Jesi li ti za Nelt IT?</em></strong> / Обавештење

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије вас обавештава да је Нелт компанија отворила конкурс за праксу из ИТ ОБЛАСТИ. Рок за пријаву је: 07.11.2021. Након 30 година развоја, Нелт Група је постала синоним за успешан пословни систем. Томе су, првенствено допринели запослени, амбасадори Нелтових вредности, уз поверење и подршку партнера на свим тржиштима на којима компаније Нелт Групе послују.

Своје пословање Група заснива на принципима етичног, одговорног и одрживог пословања, настојећи да допринесе развоју локалне и шире заједнице. Стратешки гледано, ослања се на три стуба: дистрибуцију, логистику и развој пословања на тржиштима Африке.. У свом раду, ослањају се на победнички менталитет, иновативност, личну одговорност, дугорочну перспективу и бригу о запосленима. Користе савремене технологије, и граде дугорочне партнерске односе са глобалним лидерима у адекватним пољима пословања. Ако сте и Ви студенти завршних студија пријавите се и постаните стипендиста у једној од следећих ИТ области:

Студенти кроз ову праксу имају прилике да оставаре стипендију уз 20 сати рада недељно, уз подршку ментора. Линк за пријаву.