Конкурс за праксу с могућношћу запослења: Агент наплате потраживања

27. Фебруар 2019 / 09:19    1734 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а обавештава студенте о актуелном конкурсу за праксу с могућношћу запослења који је расписала компанија ODM Collections doo.

Odm praksa

ODM Collections doo је компанија специјализована за управљање потраживањима пружањем услуга наплате и откупа доспелих потраживања. Политика запошљавања у компанији  заснива се на начелу једнаких шанси. Стручност и способност су једни од кључних фактора при одабиру кандидата. Тим компаније чине амбициозни и образовани људи који сваки дан чине јединственим. У динамичном окружењу сваки појединац има могућност да искаже свој пун потенцијал који компанија препознаје, адекватно стимулише и унапређује.

Потребне вештине и знања:

• Одличне интерперсоналне, преговарачке и комуникационе способности
  • Изражена способност решавања проблема
  • Флексибилност, издржљивост
  • Енглески језик

Агент наплате потраживања води свакодневне преговоре са клијентима, дужницима да би постигао обострано прихватљив договор. Осим преговарачких вештина које су том приликом најизражајније, способност изналажења решења је од великог значаја.

Уколико сте заинтересовани, CV пошаљите на http://odmc.rs/zaposlenje/ .