Истражи своје каријерне опције / Предавање

12. Фебруар 2021 / 20:42    957 Views

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, Вас обавештава да је Euroguidance центар Фондације Tempus, заказао за четвртак, 18. фебруар у 18 часова, предавање на тему „Истражи своје каријерне опције“.

MEF fakultet - Истражи своје каријерне опције

Предавање ће се одржати у Студентском Културном центру – Велика сала. У оквиру овог предавања студенти имају прилику да сазнају:

• како да прикупе и процене информације о развоју каријере (упознавање занимања, начини за стручно усавршавање, вештине битне за проналажање првог посла и сл.);
  • које су опције на располагању за усавршавање током различитих фаза студирања (бирање мобилности током студија, избор праксе, опције за наставак студирања, нпр. мастер студије, и сл);
  • технике доношења одлука за формулисање личних опција каријерног развоја.

Предавање воде запослени у Euroguidance центру Фондације Tempus који поседују вишегодишње искуство у области каријерног вођења и саветовања и раду са ученицима и студентима на ову тему.