Утисци с гостујућег предавања

20. Децембар 2018 / 13:49    1518 Views

У понедељак, 17. децембра 2018. године у организацији Центра за каријерно вођење на МЕФ факултету одржано је гостујуће предавање „Тајне успешне продаје - технике и алати“. Студентима МЕФ-а тајне успешног менаџерског пословања представила је др Катарина Стојановић, маркетинг менаџер, PR и едукатор у BrainOBrain Serbia.

Mlade mefovke

Предавање је обележио интерактивни приступ, а посебно интересовање студенти су показали за сазнавање о ВАК (визуелно-аудитивне-кинестетичке) методама и НЛП (неуро – лингвистичко програмирање) техникама.

Центар за каријерно вођење МЕФ-а захваљује предавачу др Катарини Стојановић на издвојеном времену и подељеним професионалним искуством у циљу презентовања реалних пословних изазова и успешних решења студентима.