MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Пријавите се за „Battle of Minds” такмичење!

28.08.2024. 14:34 | 149

Пријавите се за „Battle of Minds” такмичење!

“Battle of Minds” је глобално такмичење које окупља младе са предузетничким идејама. Студенти завршних година основних и мастер студија, као и дипломци који су завршили студије у последњих 5 година, могу да се пријаве. Осим у Србији, „Battle of Minds“ одржава се и у 25 земаља широм света.

Тимови, који се састоје од 2 до 4 члана, треба да осмисле бизнис идеју на тему вештачке интелигенције или креирања потрошачког бренда. Технолошки изазов односи се на креирање алата који омогућава компанији да проналази, генерише и валидира нове идеје за производе у области животног благостања и стимулације. У другом изазову, такмичари могу да осмисле иновативни бренд производа за свакодневну потрошњу, укључујући стратешко позиционирање и маркетиншку промоцију тог бренда.

Пријаве су отворене до 12. октобра, а локална рунда траје до 30. новембра. Најбољи тимови на локалном нивоу освајају новчане награде или прилику за каријеру у компанији БАТ, док глобални победници освајају 50.000 фунти.

Линк ка пријави: https://competition.bat-battleofminds.com/