MEF NOVOSTI

Најава гостујуће радионице

18.05.2022. 17:33 | 2381

Развојни пут у компанији <i>Becky.works</i>

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета организује радионицу са компанијом Becky.works на тему „Развојни пут у компанији Becky.works“ која ће се одржати у четвртак, 26.маја у 12:30 часова у просторијама МЕФ факултета, у слушаоници C5.

Компанија повезује талентоване финансијске професионалце из Београда са иновативним западноевропским компанијама. Рад у финансијама може бити забаван! Искористите своје јединствене вештине и страст за финансије и администрацију.

Радионицу воде запослени у Becky.works који ће са студентима поделити практично знање о сарадњи и односима између клијената и компаније, начину рада, како изгледа један дан запосленог и развојни пут Becky.works компаније.

Студенти ће имати прилику да сазнају нешто више о процесу регрутације и програму рачуноводствене праксе који компанија нуди.

Видимо се!

Линк за пријаву: