Саопштење за јавност

01. Децембар 2017 / 13:13    3054 Views

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије – МЕФ обраћа вам се поводом хуманитарне акције за прикупљање средстава за лечење проф. др Ђурђице Вукајловић.

Најпре желимо да искажемо велику захвалност према свим студентима, професорима, медијима, партнерима, компанијама, грађанима који учествују у хуманитарној акцији – донацијама, обавештавањем јавности и другим видовима подршке.

Желимо да вас обавестимо да је операција извршена у предвиђеном термину и у складу с планираним интервенцијама од стране лекара. С обзиром на комплексност дијагностикованог облика карцинома и захтевне процедуре у виду већег броја операција и даљих терапија, још увек не можемо децидирано изложити прогнозе опоравка ни у погледу временског оквира ни у потребним даљим токовима лечења, док не буду обављени посебни прегледи и не будемо имали јасно изложен даљи план лечења од стране лекара.

MEF fakultet - Djurdjica Vukajlovic SMS Ziro racun

Свакако, верујемо у коначни опоравак и настојимо да и даље будемо уз уважену колегиницу и дивну особу, проф. др Ђурђицу Вукајловић.

Како бисмо заједно, као и до сада, успели у томе, настављамо са хуманитарном акцијом.

Подсећамо вас да се у оквиру хуманитарне акције фондације БУДИ ХУМАН Александар Шапић можете укључити слањем SMS-a:

• за Србију 414 на 3030
  • за Швајцарску human414 на 455

Уплатом на рачуне:

• динарски: 160-486157-97
  • девизни: 00-540-0002363.1
    • IBAN: RS35160005400002363114

Хвала вам што сте с нама у борби да спасимо Ђурђици живот!