„SBB“ компанија / Пријава

20. Децембар 2019 / 10:49    1765 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „SBB“ расписала конкурс за обављање стручне праксе у области дигитални маркетинг. Рок за пријаву је 25.12.2019. године. Уколико завршавате основне студије или похађате мастер студије или желите да започнете свој развој у области дигиталног маркетинга пријавите се за праксу компаније „SBB“Пријаву за праксу можете послати на e- mail : hr@sbb.co.rs.

SBB компанија

Послови који се обављају у оквиру праксе су:

• Планирање, креирање и оптимизација кампања
  • Учествовање у анализи дигиталне комуникације на тржишту, праћењу и вођењу бриге о бренд имиџу, позиционирању и комуникацији кроз све канале комуникације
  • Блиско сарађивање са другим тимовима ради максимизирања видљивости бренда и повећања продајних резултата на интернету
  • Прећење и мерење успешности маркетиншких кампања на дигиталним каналима комуникације