Спортске игре

14. Новембар 2016 / 23:26    1656 Views

Постоји ли бољи осећај од заједничке борбе и навијања за свој клуб, своју школу, свој тим, своје пријатеље?

Оформите своју екипу, покажите шта значи заједништво, пријатељство, снага и енегрија!

Такмичите се! Дружите се!

Будите најбољи! Забавите се!

Освојите за себе и свој тим вредне награде!

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије (МЕФ) и Спорт индекс у сарадњи са „Žabac bowling“ организују

спортске игре

За све матуранте Београда. Сакупите тим из ваше школе, који ће бројати од 4 до 7 чланова (из једне школе може се пријавити неограничен број тимова) и, док ваши пријатељи и цела школа навијају за вас, такмичите се као екипа у следећим спортовима:

• Билијар
  • Shuffle board
  • Пикадо
  • Стони фудбал
  • Стони хокеј
  • Баскет
  • PS3
  • Карлинг

Сваки тим ће се такмичити у свим дисциплинама, сакупљати бодове из сваке дисциплине појединачно и тако се позиционирати на финалној табели. А тимове, који на крају такмичења буду на врху табеле, са највећним бројем бодова, чекају ВРЕДНЕ НАГРАДЕ.

Пропозиције и правила биће објашњена пред само ткмичење, па и ако никада нисте имали прилике да се опробате у овим активности – сада је време за нешто ново, време је за авантуру!

Сви тимови ће након пријаве добити тачне датуме и термине такмичења.

Заинтересовани могу послати своје пријаве на имејл - pavlebrzakovic@yahoo.com

* За пријаву тима потребно је доставити:

1. Име и презиме свих чланова тима;
  2. Име школе коју чланови тима похађају;
  3. Контакт телефон барем једног члана тима;

Додатне информације можете добити на 064/329 02 55

Догађај су за сад подржали: Balkan Fun, AIESEC, портал Млади, Инситут за право и финансије и Унија средњошколаца Србије.