STADA IT Solutions - стручна пракса

25. Април 2017 / 19:08    2706 Views

STADA IT Solutions нуди праксу амбициозним студентима, који су на завршној години или на мастер студијама техничкох факултета. Тражимо нове колеге и колегинице за рад у SAP и Microsoft технологијама.

STADA IT Solutions омогућава студентима, кандидатима без пословног искуства, али и онима са искуством да увећају и развију своје знање, вештине и способности кроз програме развоја и посла.

Пракса подразумева менторски рад са студентима и самим тим њихово брже усавршавање и напредовање. За пријаву је потребан списак положених испита, као и списак преосталих тј. неположених испита са Вашег факултета. Уз ову документацију такође је потребно да приложите кратку биографију са Вашим личним подацима (телефон, мејл) у којој ћете навести пројекте и активности којима сте се бавили.

Рок за пријаву 05.05.2017.   Пријаве слати на academy@stadaitsolutions.com

Више информација на линку  http://www.stadaitsolutions.com/akademija.asp.