Стипендије за мастер студије у Кини за 2019/2020. годину / Конкурс

08. Јул 2019 / 09:49    2519 Views

МЕФ факултет обавештава студенте о актуелном конкурсу за две стипендије Министарства трговине Народне Републике Кине за целокупне мастер студије управљања животном средином и одрживог развоја на Тунгђи универзитету у Шангају. У питању су мастер студије из области управљања животном средином и одрживог развоја у трајању од 2 године. Студије су на енглеском језику.

МЕФ факултет - Стипендије за мастер студије у Кини

Стипендисти су ослобођени плаћања школарине и пратећих накнада, а стипендија обухвата износ од 3000 кинеских јуана месечно, бесплатан смештај у студентском кампусу, покривено здравствено осигурање, накнаду трошкова пресељења, као и трошкове две повратне авионске карте од матичне земље до места студија. Рок за пријаве је 10. јул 2019. године. Детаљније о конкурсу и условима пријаве можете сазнати путем линка.