Стратешко управљање интелектуалним капиталом и знањем / Нова књига

15. Март 2019 / 17:40    1586 Views

Проф. др Саша Виријевић Јовановић, наставник на МЕФ факултету, заједно с групом аутора универзитетских професора из регије објавила је књигу „Стратешко управљање интелектуалним капиталом и знањем“. Међу ауторима су проф. др Јамила Јагањац, Fakultet poslovne ekonomije, Sveučilište „VITEZ“, проф. др Анте Пулић, Sveučilište ,,Libertas“ Zagreb, Pravni fakultet, Sveučilište Zagreb; проф. др Мелиха Ханџић, Faculty of Economics and Social Sciences, International Burch University, Sarajevo; проф. др Саша Виријевић-Јовановић, Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије, Београд; проф. др Лазар Радовановић, Ekonomski fakultet Brčko, Univerzitet u Istočnom Sarajevu.

Промоција књиге одржаће се 15. марта 2019. године у згради Академији наука и умјетности БиХ у Сарајеву.