Студенткиња МЕФ-а потпредседница Европске мреже младих / Извештај

03. Фебруар 2021 / 01:22    973 Views

Студенткиња мастер академских студија МЕФ факултета, Даница Ненадовић, изабрана је за потпредседницу Европске демократске мреже младих (EDYN). EDYN је коалиција младих грађанских и политичких лидера, уједињена са жељом да оснажи нове генерације доносиоца промена. Тренутно мрежу чини 230 чланова из 22 земље, од којих 60 амбасадора са правом гласа на изборима за руководство мреже.

MEF fakultet - Студенткиња МЕФ-а потпредседница Европске мреже младих

Чланови представљају генерацију након хладног рата посвећену унапређењу и одржавању демократских вредности. Чланство је отворено за учеснике из 23 земље широм Централне и Источне Европе (CEE).Ова европски оријентисана мрежа окупља младе људе млађе од 32 године који су посвећени унапређивању и одржавању демократских вредности кроз своје политичке и грађанске активности уз подршку USAID, IRI и NDI. МЕФ факултет је поносан на студенте који стечено знање и вештине на факултету примењују у пракси и надограђују своје неформално образовање. Даници желимо пуно среће и успеха у даљем раду!