MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Студенткиње МЕФ факултета на „Међународном дану“ на Лудвигсхафен универзитету у Немачкој

07.11.2022. 21:31 | 728

Студенткиње треће године Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије из Београда, Кристина Миљић и Марија Кузменко, које тренутно бораве на студијама на Лудвигсхафен универзитету за бизнис и друштво (Ludwigshafen University of Business and Society LUBS) у Лудвигсхафену на Рајни у Немачкој, у оквиру Еразмус+ студентске мобилности, успешно су представљале МЕФ факултет, Београд и Србију на манифестацији „Међународни дан“ у оквиру које се представљају студенти из свих земаља који бораве на Лудвигсхафен универзитету.

На манифестацији која је одржана 27. октобра 2022. године, учешће су узели студенти из Јапана, Кореје, Чешке, Шпаније, Финске, Турске, Јордана Молдавије Албаније, Босне и Хереговине и Србије. Посебно је запажено учешће наших студенткиња, јер су сви присутни имали прилике да испробају и специјалитете српске кухиње. Студенткиња Кристина Миљић је активно узела учешће и у панелу ''Упознати Немачку''. Нашим студенткињама желимо успешну Еразмус + мобилност током зимског семестра 2022/23. године.

МЕФ факултет - Medjunarodni dan NemackaМЕФ факултет - Medjunarodni dan Nemacka