TeleTrader d.o.o. › Web Developer - ASP.NET

31. Август 2018 / 17:01    1699 Views

Обавештавамо студенте који су на завршној години ИТ смера или су дипломирали о пријави за праксу на позицији Web Developer ASP.NET, током које ће имати могућност да се упознају са радом компаније ASP.NET, пројектима, вредностима које негује и тим којим се поноси.

MEF fakultet - Teletrader

Преносимо вам позив ASP.NET-а:

Чиме се бави наша компанија?

Бавимо се израдом десктоп, веб и мобилних апликација за праћење и анализу трговања на светским берзама. Изглед и функционалности Wеб апликације можете погледати на сајту: www.teletrader.com

Које технологије ћете користити током стручне праксе?

• NET/C# MVC
  • HTML
  • MS SQL Server

Услови

Ако ово знате биће велики плус за Вас, али не представља услов за пријаву на праксу:  React/Angular JS

• Umbraco CMS
  • XML, XSLT
  • Web Socket
  • Version control: Git, Subversion
  • CSS

Шта МИ очекујемо од ВАС?

• Познавање технологија које смо горе навели
  • Добро познавање алгоритма и структуре података
  • Одговорно понашање у послу
  • Поштовање колега и тимски рад
  • Проактивно размишљање и самосталност у раду
  • Познавање енглеског језика (минимум B2)

Шта ВИ можете да очекујете од НАС? Рад у реномираној аустријској софтверској компанији

• Интересантне пројекте
  • Веома добре међуљудске односе
  • Ментора који ће бити задужен за вас
  • Пријатно радно окружење
  • Флексибилно радно време
  • Коришћење бенифиција које имају запослени (бесплатни топли напици, коришћење кухиње, спортске активности, масажа...)

Посебна погодност:

Сви они који покажу добре резултате на стручној пракси добиће прилику да директно аплицирају за посао код нас без полагања посебног теста.

Начин пријаве:

Сви заинтересовани треба да пошаљу CV и мотивационо писмо са датумом када би почели са праксом путем е-поште: www.bgjobs@teletrader.com