Тромесечна стручна пракса из области интернет маркетинга са могућношћу запослења

10. Август 2018 / 18:40    1751 Views

Фирма Web Business Solutions нуди плаћену тромесечну стручну праксу у Београду и могућност запослења након успешно завршене праксе. Уколико те занима интернет маркетинг, желиш да се усавршаваш и да учиш од професионалаца из ове области, да будеш окружен/а младим, насмејаним и позитивним људима и да радиш у здравом окружењу, пријави се путем следећег линка: https://www.wbsdigital.com/prijava-za-poziciju до 16.08.2018. године.

MEF fakultet - Praksa B Solution

Особа која буде примљена на праксу имаће могућност да се обучава у следећим областима интернет маркетинга и да научи:

• SEO - оптимизацију сајтова (спровођење комплетног SEO процеса уз коришћење алата као што су: Google Search Consola, Google analitika, Planer кључних речи, Ahrefs и других SEO алата неопходних за рад)
  • Link building – спровођење активности грађења линкова на сајтовима клијената и екстерним сајтовима
  • Community management - смишљавање, спровођење и праћење кампања на друштвеним мрежема (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Copywriting и креирање садржаја за WEB и друштвене мреже
  • Администрирање WEB сајтова, рад у custom CMS-у, унос, измену и ажурирање садржаја
  • Рад и комуникацију са клијентима

Профил адекватног кандидата:

• Креативна особа са пожељним искуством у вођењу друштвених мрежа (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Познавање основа интернет маркетинга
  • Тачност и прецизност у раду