Утисци поводом презентације о стратешком пословном моделу Плава економија

01. Децембар 2017 / 14:30    1513 Views

Представници МЕФ-а, Катарина Радловачки, сарадник у настави у области Економске науке и Христина Мићовић, студент прве године основних академских студија на МЕФ-у били су у уторак, 28. новембра 2017. године на свечаној презентацији о стратешком пословном моделу Плава економија уприличене у Амбасади Белгије. Међу званичницима и организаторима манифестације био је и уважени професор и један од предавача на МЕФ-у, доц. др Хуго ван Вегхел.

MEF fakultet - Izvestaj - Ambasada Belgije

Предузеће System Ecofungy најпре је предочило појмове предузетништво и иновације у савременом пословању, и то највише у иновативном концепту размишљања коришћења постојећих потенцијала у економији. Истакнут је значај и развој малих и средњих предузећа за раст и развој привреде и с тим у вези битност подстицања младих да започну сопствени бизнис.

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије – МЕФ захваљује на позиву.