Web Business Solutions - Плаћена стручна пракса са могућношћу запослења

13. Април 2017 / 00:06    1762 Views

Уколко те занима те интернет маркетинг, волиш да проводиш време на друштвеним мрежама, волиш рад са људима и сматраш да си добар у комуникацији, говориш енглески језик добро, учиш немачки језик, на завршној години факултета си или већ са дипломом у руци увелико трагаш за послом, Web Business Solutions ти пружа могућност да на плаћеној пракси у трајању од 3 месеца научиш SEO - процес оптимизације web сајтова, Copywriting, маркетинг на друштвеним мрежама, учествујеш у креирању стратегије за клијенте, научиш технике продаје и стекнеш друга корисна знања за које ниси имала/о могућност да се формално школујеш.

Уколико имаш жељу и увиђаш прилику да своју каријеру усмериш у поменутом правцу, пошаљи свој ЦВ и пропратно писмо на адресu karijera@wbsdigital.com најкасније до 20. априла 2017. године.

Напомена: Биће контактирани само кандидати који уђу у ужи избор.