Студенти МЕФ-а на међународном такмичењу Youth for Innovation / Обавештење

20. Новембар 2020 / 13:02    1928 Views

Међународно студентско такмичење Youth for Innovation 2020, које организује World Summit Awards, окупило је ове и године младе таленте из читавог света. На шестонедељном такмичењу, које је подразумевало решавање изазова из сфере бизниса, учествовао је 41 студент са 6 различитих универзитета.

MEF fakultet - Youth for Innovation takmicenje

Представници МЕФ факултета били су студенти Ана Вељић, Вук Илић и Никола Бајић, док су тим лидери биле проф. др Татјана Драгичевић Радичевић и др Ивана Лешевић. Радећи у интернационалним тимовима на решавању мултидисиплинарних изазова, наши студенти су показали изузетно знање и завидне вештине. Прво место освојио је тим са изазовом „The Museum of Yesterday“ (Бразил), у којем је учестовао представник МЕФ-а Вук Илић, док је треће место припало тиму „Scarletred“ (Аустрија), са нашим студентом Николом Бајићем. МЕФ факултет честита учесницима на завидним резултатима, поносан на показани квалитет.

МЕФ факултет - Youth for Innovation takmicenje 1 МЕФ факултет - Youth for Innovation takmicenje 2 МЕФ факултет - Youth for Innovation takmicenje 3