Желиш да студираш на МЕФ-у? Крени ка циљу већ данас!

26. Децембар 2017 / 14:11    45955 Views

Искористи прилику коју ти нуди МЕФ ФАКУЛТЕТ - обезбеди своје место на време. Полагање пријемног испита се одржава на твој захтев и имаш прилику да закажеш свој термин још данас. Посебна погодност су повлашћене цене школарина које су актуелне у овом периоду.

Студирај у складу са модерним начином образовања!
Буди у току са иновацијама и достигнућима 21. века!
Учествуј у активностима МЕФ колектива и научи принципе модерног пословања!
МЕФ је прави избор за тебе!

• МЕФ унапређује твоју креативност.
  • МЕФ подстиче твојe личнe квалитетe и вештинe.
  • МЕФ практикује индивидуалан рад и рад у малим групама, због бољег квалитета наставе.
  • МЕФ креира искључиво креативнa предавања и учење на принципима директне праксе.

Због великог интересовања матураната, МЕФ омогућава изузетну погодност – резервацију студентског места пре уписног рока! Обезбеди свој сигуран упис још данас!
Закажи полагање пријемног испита путем контакт телефона 069 770 635 или путем формулара који се налази у наставку текста. За додатне информације и питања, Факултет стоји на располагању путем електронске поште – upis@mef.edu.rs или контакт телефона. Направи прави избор и обезбеди сигурно место на Факултету за своју прву студијску годину! Очекујемо те!

Официјални контакт за упис

+381 69 770 635 upis@mef.edu.rs

Јеврејска 24
11000 Београд - Србија