МЕФ ФАКУЛТЕТ - Упис 2020

Пријаве за радионицу

Правилник о заштити података о личности (Сазнај више >>)

Током ове радионице бавићемо се темом јавног наступа, самом припремом и реализацијом, али и триковима када је реч о телу, његовом држању, одевању, бојама које носимо, дикцијом, правилним изражавањем и изговарањем речи итд.

Савремен човек зна да без доброг и увежбаног јавног наступа има мање шансе да оствари оно што жели. Некада су у питању финесе и мали трикови, а управо ћемо о њима причати и вежбати на овој радионици.

Радионица „Комуникационе вештине“ ће вам пружити широке могућности да научите да тумачите гестикулације других, али и да знатно унапредите своје јавно излагање.

На тај начин ћете ојачати своје самопоуздање и јавни наступ ће постати ваша зона комфора.

Попуните формулар и пријавите се на радионицу!

Радионица је такмичарско-едукативног карактера.

Учешће је бесплатно, а најбоље очекују награде – умањења школарине на МЕФ Факултету:

I награда: Могућност остварења попуста од 350 евра на школарину прве године студија.

II награда: Могућност остварења попуста од 250 евра на школарину прве године студија.

III награда: Могућност остварења попуста од 200 евра на школарину прве године студија.

МЕФ ФАКУЛТЕТ - Упис 2020

Пријаве за радионицу

Правилник о заштити података о личности (Сазнај више >>)