АктивностиПостаните и ви члан алумни клуба МЕФ факултета

Постаните и ви члан Алумни клуба МЕФ факултета!

19. Септембар 2017 / 22:04
321 Views
MEF Fakultet - alumni klub - pristupnica

Прудружите се својим успешним колегама!

Како нам се у протеклом периоду јавио велики број студената са жељом да нас обавесте да су се са дипломом МЕФ факултета запослили у успешним компанијама, МЕФ факултет је креирао посебну страницу на свом сајту под називом „Алумни клуб/Успешни студенти“. Ми смо овде окупили све МЕФ студенте и МЕФ дипломце који су запослени у различитим компанијама у Србији, Европи, па и Америци.

Алумни клуб служи томе да ви знате на којим позицијама се налазе ваше колеге у пословном свету, и да као колеге, а сада већ и успешне пословне личности сарађујете као професионалци у својој струци.

Било да сте студент или сте већ дипломирали на МЕФ-у, а запослени сте, попуњавањем приступнице испод постајете и званично члан Алумни клуба МЕФ факултета, те ће и ваша фотографија са академским звањем и позицијом у компанији стајати уз фотографије осталих алумниста.

Придружите се и ви својим успешним колегама!